Perfekcyjna fryzura każdego dnia dzięki Dreame AirStyle

Dreame AirStyle to urządzenie do stylizacji włosów, które niewątpliwie zasługuje na miano innowacyjnego. Pozwoli Ci na szybkie wysuszenie nawet długich włosów, ale też wykonanie loków czy fal, które wytrzymają przez cały dzień, a do tego wszystkiego jest w pełni bezpieczne dla Twoich włosów. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej.

Dreame AirStyle – perfekcyjnie ułożone włosy w Twoim zasięgu

Jeżeli chcesz cieszyć się piękną i perfekcyjnie ułożoną fryzurą, to nie musisz wcale udawać się do salonu fryzjerskiego. Wreszcie samodzielnie możesz ją wykonać i zajmie Ci to naprawdę krótki czas. Dreame AirStyle to urządzenie posiadające mocny oraz niezwykle wydajny silnik, którego prędkość sięga 100 tys. RPM. Dzięki niemu możesz szybko wysuszyć włosy, ale też nie musisz obawiać się o uszkodzenie ich delikatnej struktury. Produkt wyposażony jest w kilka poziomów temperatury. Do wyboru masz low, medium, high, a także cool shot. Aby uruchomić jeden z trybów, wystarczy przytrzymać przycisk przez sekundę. Masz też do wyboru trzy różne ustawienia prędkości przepływu powietrza, wynoszące 40 m/s, 50 m/s lub 60 m/s. Dreame AirStyle waży zaledwie 298 g bez przewodu zasilającego. Dzięki temu możesz stylizować włosy czy je suszyć i nie narzekać na bóle rąk czy nadgarstka. Jednocześnie urządzenie jest w pełni ergonomiczne, co zapewnia pewny chwyt. Ponadto pracuje dość cicho. Generuje hałas na poziomie 76 dB. Dzięki temu nawet stylizując włosy rano, nie obudzisz pozostałych domowników.

Bezpieczeństwo użytkowania dla zdrowia Twoich włosów

Częste zabiegi fryzjerskie, ale też nieprawidłowa pielęgnacja włosów powodują uszkodzenie ich struktury, a także przesuszenie. Również stosowanie urządzeń stylizacyjnych może nasilać ten efekt. Dlatego też należy wybrać sprzęt, który jest w pełni bezpieczny i pozwala na szybką stylizację, a także nie obciąża włosów. Trzeba wiedzieć, że suszarka wyposażona jest w czujnik NTC, który mierzy temperaturę nawet 200 razy na sekundę. Dzięki temu nie musisz obawiać się nie tylko uszkodzenia końcówek włosów, ale też ich przesuszenia. Oczywiście musimy też wspomnieć, że produkt posiada w zestawie kilka końcówek, które możesz dobrać do swoich potrzeb. Możesz użyć końcówki odpowiadającej za szybkie suszenie. Do Twojej dyspozycji jest też nakładka wygładzająca, która ukrywa odstające włoski, w tym naprawdę krótkie typu baby hair. Jeżeli chcesz wykonać piękne i efektowne loki lub fale, to zastosuj wałek owijający automatycznie, który zmienia kierunek przepływu powietrza, a także stylizuje włosy od nasady aż po same końce. Możesz wybrać także szczotkę wygładzającą, która dodatkowo prostuje włosy. Gdy Twoim problemem jest brak objętości, to postaw na okrągłą szczotkę, która odbija włosy od nasady i nadaje im gęstszy wygląd i to bez tapirowania. Jeżeli chcesz stylizować swoje włosy codziennie, a jednocześnie zapewnić im ochronę przed wysoką temperaturą, to kup to innowacyjne urządzenie na stronie: https://bit.ly/suszarkaairstyle1.

Końcówka trwała i odporna na wysoką temperaturę

Dreame AirStyle posłuży Ci przez naprawdę długi czas. Urządzenie jest bardzo wydajne, a do tego wykonane z mocnych komponentów. Dodatkowo należy pamiętać, że końcówki przeznaczone do urządzenia są odporne na działanie wysokiej temperatury. Podczas wymiany należy chwytać za nasadkę, która się nie nagrzewa. Trzeba również wiedzieć, że utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo proste. Regularnie należy konserwować filtr. Do tego celu możesz użyć szczotki z miękkim włosiem.