Naszyjnik kaskadowy z DUŻYM WISIOREM kolor złoty

29,90 zł

Opis

Elegancki, potrójny, kaskadowy naszyjnik łańcuszkowy z zawieszkami, w kolorze żółtego złota. Naszyjnik stanowią trzy połączone łańcuszki linki, na których zawieszone są różne, ozdobne elementy.
Najkrótszy z nich ozdabia sztywna, gładka, długa, swobodnie przemieszczająca się, wygięta w łuk rurka, średni zdobią swobodnie przewleczone pierścienie jak oponka, a najdłuższy duży wisior w kształcie figury geometrycznej.
Zdecydowanym hitem tego roku jest dekolt karo do którego nasz naszyjnik idealnie pasuje. Ponadto naszyjnik ten idealnie łączy obowiązujące w tym sezonie trendy czyli przepych i blask, może więc świetnie uzupełnić zarówno wieczorową kreację w stylu boho czy zwykłą, codzienną, troszkę rozpiętą, białą koszulę, kiedy idziesz do pracy. Uniwersalny, nowoczesny naszyjnik, idealnie pasujący do swetra, czarnej sukienki czy gładkiego topu. Z pewnością nadaje się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jeżeli więc lubisz proste kroje i klasyczne kolory, postaw na mocny akcent w postaci tego oryginalnego naszyjnika.

Wymiary:

Długość: 42cm + 6cm
Zawieszka: 5cm

Wybrane dla Ciebie