Na której ręce nosi się pierścionek? Pierścionki przeważnie nosi się na prawej ręce, ale dlatego, że jest trend noszenia wielu pierścionków to tak naprawdę na obu rękach będzie ok.  
Na którym palcu nosi się pierścionek? Otóż pierścionek najczęściej nosi się na środkowym palcu, ponieważ na serdecznym palcu nosimy obrączkę lub pierścionek zaręczynowy, ale znów idąc tropem modowych trendów przypominamy, że obecnie modne jest noszenie nawet kilku pierścionków na jednym palcu.
Oferujemy Wam drogie Panie tanie pierścionki pozłacane, które dają możliwość kupienia większej ilości biżuterii, nie każdy kupuje złoto i ma tylko kilka sztuk, są Panie, które noszą pierścionki stosownie do każdej stylizacji inny.
Wśród naszych pierścionków znalazł się pierścionek krzyżyk, który jest wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby, która chciałaby mieć na palcu tego rodzaju biżuterię, na jej zakup możemy sobie pozwolić tylko wtedy, kiedy wiemy, że osoba obdarowana będzie z niego zadowolona. Pierścionki ozdobne, które są obecnie w ofercie kuszą nie tylko dobrą ceną, ale również wysoką jakością wykonania i ciekawym wzornictwem. Podwójny pierścionek czyli pierścionek obrączkowy to obecnie bardzo modna propozycja, która od dawna kradnie serca naszych klientek, pierścionki te są wygodne, a przez to że szersze są również widoczne na palcu i są tym mocniejszym akcentem na kobiecym ręku. Z kolei piękne pierścionki ażurowe to motyw dalekowschodni, przywołują na myśl orientalne detale ozdabiające kobiece dłonie.
Pierścionki elastyczne z zawieszką np. ze skrzydłem czy z krzyżykiem to propozycja dla kobiet ceniących sobie ponad wszystko wygodę,ponieważ są lekkie, na gumce, nie uciskają, ale równie pięknie jak inne pierścionki wyglądają na palcu. Pierścionek z krzyżykiem to nie tylko ozdoba, ale również motyw religijny w ten sposób możemy wyrazić jak bardzo wierzymy i jakie mamy wartości.
Pierścionek regulowany, który jest w naszej ofercie jest doskonałym rozwiązaniem, dla osób nie znających sowich rozmiarów lub nie lubiących sztywnych pierścionków, ponieważ nie ma on konkretnego rozmiaru, to tak naprawdę będzie pasował na paluszek każdej Pani.