Krzyże kolczyki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, jest to zupełny must have każdej kobiety interesującej się modą!
Należy pamiętać, że kolczyki krzyżyki to model biżuterii, który zachwyca i dodaje niesamowitego wrażenia każdej kobiecie, niezależnie od założonej kreacji. Zwróćmy również uwagę na fakt, że kolczyki wiszące krzyże to bardzo nowoczesna biżuteria, dająca jej właścicielce poczucie stylu i niesamowitości. Jeśli zatem chcesz czuć się wyjątkowo każdego dnia spraw sobie taki drobiazg, a satysfakcja jest zapewniona ponieważ biżuteria dodaje kobiecie nie tylko uroku, ale także sprawia, że dzień staje się przyjemniejszy.

Jak zatem nosić biżuterię typu kolczyki krzyż?

Otóż krzyże kolczyki są akcentem, który uzupełni każdą stylizację, ale też w każdej stylizacji ma nieco inne znaczenie. Kolczyki z krzyzykami w zestawieniu z dżinsami i z luźnym t-shirtem z powodzeniem wzbogacą ten codzienny, casualowy styl, zgodnie z zasadą, że czasami jedna – z pozoru zwyczajna ozdoba – potrafi zbudować oryginalny klimat.
Natomiast kolczyki z krzyżykiem w zestawieniu z czarnymi spodniami lub spódnicą i białą koszulą dodadzą pazura stonowanej i bardzo klasycznej stylizacji.
Należy tu wspomnieć także fakt, że kolczyki wiszace krzyzyki świetnie współgrają z eleganckimi ubraniami podczas wieczornego wyjścia, zadając szyku i tajemniczości.
kolczyki wiszące z krzyzykiem do letniej sukienki dodają jej lekkości i frywolnego looku, który latem jest tak niezbędny.

Czy wypada nosić kolczyki z krzyżem?
Kolczyki w kształcie krzyża już nie są zarezerwowane tylko dla osób wierzących, są bowiem uniwersalnym znakiem, który w tym wymiarze ma być tylko ozdobą. W związku z tym zupełnie niepotrzebne są dywagacje na ten temat, ponieważ taka biżuteria nie jest rozpatrywana w kategoriach symboliki, ale tylko ozdobnej biżuterii.

Kolczyki krzyże do jakiej fryzury?

Niebanalna forma kolczyków z krzyżami odnajdzie się w przypadku zarówno krótkich jak i długich fryzur. Należy jednak pamiętać, że bardziej widoczne przy długich włosach będą długie kolczyki krzyże wiszące, a przy krótkich włosach kolczyki krzyże wkrętki. W tym względzie panuje zupełna dowolność, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia noszącej je kobiety.

Kolczyki z krzyżykami to idealna ozdoba dla kobiet, które uwielbiają dodatki wzmacniające charakter stylizacji.