Jakie kolczyki, naszyjniki i bransoletki będziemy nosić jesienią. Biżuteria - trendy na sezon 2021/2022.

Co nowego w biżuterii jesienią i zimą 2021/2022? Czy będziemy nosić to co było modne w poprzednim sezonie, czy tym razem zaskoczą nas same nowości?

Właściwie będzie wszystkiego po trochu bo częściowo zostaną z nami ulubieńcy z poprzedniego sezonu, będą też ciekawe powroty, ale będą również nowe odsłony klasycznych ozdób. Jeżeli jednak zakupiłyście w poprzednim sezonie złoty łańcuch, korale perły i kolczyki koła, to najważniejsze z ozdób modnych w sezonie jesień/zima już znajdują się w waszej szkatułce.

1. Naszyjnik łańcuch

Sezon jesień-zima 2021/2022 to kolejny sezon, gdy będziemy nosić naszyjniki łańcuchy. Dalej będziemy je nosić kaskadowo razem ze sznurami eleganckich pereł. Trudno przecież nie zakochać się w połączeniu prostej formy łańcucha o grubym, ciężkim splocie i wytwornych pereł, które dodaje charakteru każdej stylizacji. A jak będziemy nosić taki zestaw? – odpowiedź jest prosta do wszystkiego, od wieczorowej sukni po duży, ciepły, wełniany sweter!

2. Długie wiszące kolczyki

W sezonie jesień-zima 2021/2022 ciągle będziemy nosić długie wiszące kolczyki. Nadal modne będą złote lub srebrne łańcuszki, ale będziemy również nosić długie kolczyki w stylu boho, disco jak i bogato zdobione kamieniami w wiktoriańskim stylu.

3. Kolczyki koła

Kolczyki koła – nadal obowiązuje klasyka w rozmiarze XXL, tym razem koła zyskają dodatkową ozdobę w postaci koloru lub kamieni. W sezonie jesień-zima 2021/22 będziemy nosić kolczyki duże koła w zdecydowanym, kolorowym i ozdobnym wydaniu, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji, prostym, codziennym stylizacjom dodadzą charakteru, a eleganckim szyku i klasy.

4. Bransoletki

W sezonie jesień-zima 2021/22 stawiamy na jedną spektakularną bransoletkę najlepiej ze złota i pereł.

5. Długi naszyjnik z zawieszką

Jesień-zima 2021/22 to czas kiedy będziemy nosić długie naszyjniki z dużymi, masywnymi zawieszkami. Długie naszyjniki to idealny dodatek zarówno na co dzień jak i na bardziej oficjalne okazje, więc chętnie nadal będziemy stroiły się w drobne koraliki i łańcuszki z zawieszkami, które cudownie optycznie wysmuklą sylwetki i wydłużą nasze szyje.


Podsumowując nadchodzący sezon, ciągle obowiązuje długi naszyjnik z zawieszką na szyi, szeroka bransoletka na ręce oraz długie wiszące kolczyki sięgające ramion oczywiście wszystko w formie łańcuchów i koniecznie ozdobione kolorowymi kamieniami i perłami.