Okulary damskie

Właściwie dobrane

okulary przeciwsłoneczne

, to świetne uzupełnienie letniej stylizacji i przede wszystkim ochrona oczu przed nadmiernym promieniowaniem, co jest kluczową kwestią w dbaniu o zdrowie. Okulary przeciwsłoneczne mają być nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne.
Damskie okulary przeciwsłoneczne to dodatek,dzięki któremu w prosty sposób dodasz swoim stylizacjom wyjątkowego charakteru.
Wybierając dla siebie odpowiedni fason okularów należy pamiętać, że duże okulary przeciwsłoneczne np. MUCHY z wyrazistymi oprawkami, to okulary dla Pań, które uwielbiają mocne akcenty. Ich ogromną zaletą jest kształt, który nadaje im charakteru i sprawia, że codzienne okulary przeciwsłoneczne nie są nudne. Duże okulary przeciwsłoneczne to również wygoda noszenia, oraz możliwość zestawienia ich ze swobodnymi ubraniami. Klasyczne, duże oprawki to styl sam w sobie, to krzyk modowy dający poczucie zmysłowości i tajemniczości.
Okulary duże, owalne, są wprost idealne na co dzień do uprawiania letnich, sportów jak i popołudniowe wyjścia w zwiewnej letniej sukience.
Mniejsze okulary, okrągłe lenonki lub kocie oczy to idealne dopełnienie festiwalowych stylizacji, to szalony model, wśród okularów, który będzie idealnie prezentował się również w połączeniu ze strojem kąpielowym lub w stylizacji boho składającej się z białej, koronkowej sukienki, botków i kapelusza czy krótkich szortów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów